Základní ošetření

illustration-splash

Klinické vyšetření následuje vždy po identifikaci eventuelně po získání základní anamnézy pacienta. V případě, že jde o nového klienta a pacienta, je potřeba založit kartu pacienta a zapsat základní údaje o majiteli (jméno, adresa, telefon). Sdělením informací majitelé udávají automaticky souhlas o GDPR.

Anamnézu získává ošetřující lékař dotazy související s momentálním stavem pacienta, které danému stavu předcházely. Rádi se podíváme i na fotky, videa související s momentálním stavem. Pokud o pacienta pečuje více členů domácnosti, je vhodné vzít je s sebou na vyšetření. Vstupní prohlídka je prohlídka zdravých zvířat, zejména štěňat, koťat ale i nově adoptovaných zvířat.

Klinické vyšetření může být základní, kdy lékař hledá příčinu daného stavu, může jít o malé vyšetření konkrétního zjevného problému (např. boulička na noze, řezné nebo kousné zranění apod.). Kontrolní klinické vyšetření je vyšetření pacienta, který už s daným problémem u nás v rámci daného časového intervalu byl.Specializované klinické vyšetření jako je vyšetření očí, uší, ortopedické vyšetření provedou všichni naši doktoři, ale může vyžadovat přítomnost specialisty, na specializované vyšetření se nemusí klienti objednávat, většinou je stav vyhodnocen na místě a ošetřující lékař rozhodne, zda je nutné vyšetření specialistou.

Na naší klinice se specializujeme na klasickou interní medicínu, ortopedii a chirurgii měkkých tkání a stomatologii, v případě potřeby odesíláme pacienty na specializovaná pracoviště s doporučením, vybavené výpisem se zdravotní karty. Konzultace může být účtována k samotnému klinickému vyšetření, vstupní prohlídce, ale také při vstupu klienta bez zvířete. Dle náročnosti se odvíjí i její cena. Po upozornění může být účtována při následné kontrole i po telefonické konzultaci.

illustration-splash

Ceník základního ošetření

Klinické vyšetření základní (malé, velké, nebo kontrolní)
180-420,- Kč
Klinické vyšetření očí (malé, velké)
200-450,- Kč
Klinické vyšetření uší
150-250,- Kč
Vstupní prohlídka
250,-Kč
Ortopedické vyšetření (malé, základní)
350 - 450,- Kč
Neurologické/Dermatologické vyšetření
450,- Kč
Konzultace (dle náročnosti)
100 - 300,- Kč