Oftalmologie a Otologie

illustration-splash

Provádíme základní diagnostiku a terapii onemocnění očí a uší. Obecně nejčastějšími potížemi očí a uší jsou v první řadě záněty. V případě uší provádíme přímo v ordinaci mikroskopickou diagnostiku a terapeutika se snažíme volit na míru danému nálezu a schopnostem a možnostem majitele podat léčivo svému mazlíčkovi. Aplikaci léků se majiteli snažíme ukázat přímo v ordinaci.
Z chirurgických zákroků provádíme i specializovanější zákroky jako jsou chirurgická řešení othematomů, resekce a ablace zvukovodů, sutury po zranění uší apod.

U očí kromě běžné prohlídky a základních diagnostických metod (fluoresceinové testy, schirmerův slzný test, měření nitroočního tlaku a pod.) provádíme i chirurgické zákroky na očích a jejich okolí - od plastik očních víček (entropia, ektropia), přes keratektomie a konjuktivální flapy, enukleace, eviscerace po plastiky slzných kanálků. Komplikované případy, nebo případy nereagující na terapii, kde je potřeba vyšetření specialistou, vybavíme lékařskou zprávou a odesíláme na specializovaná pracoviště.  

illustration-splash

Ceník oftalmologie a otologie

Klinické vyšetření očí, uší (jednoduché, komplikované)
150-450,- Kč
Toaleta uší, očí
150 - 250,-Kč
Ošetření uší, očí (včetně léků)
500 - 1000,- Kč